За старою звичкою, відчинивши вранці шибу, що ми бачимо вже до вечора? Правильно, шар пилу, який завзято похрустує під ногами (на підлозі), і під ліктями (на столі). Ним же ми дихаємо, і наші сім’ї дихають ним теж.
Що ж робити? Не провітрювати? Адже потрібно надходження кисню. Яке ж рішення? Встановити в квартирі приточну систему вентиляції!
Тут слід уточнити. Під «вентиляцією» в наших будинках зазвичай мається на увазі витяжна шахта, через яку видаляється деяка частина відпрацьованого повітря з квартир. Як правило, витяжка повітря здійснюється тільки в санвузлах і кухнях. Але вентиляційна шахта абсолютно не вирішує питання з надходження чистого повітря. Тому давайте на час забудемо про цю застарілу систему, і далі мова піде про сучасні, цивілізовані методи забезпечення мешканців киснем.
Зазвичай в офісах встановлюють спліт-системи, особливо добре підійдуть для офісу спліт-системи касетного або канального типу . Ці системи не створюють мертвих зон і мають вентилятор більшої потужності; їх внутрішні блоки практично повністю розташовані за підвісною стелею, а тому не порушують сформованого інтер’єру.
Касетний кондиціонер направляє охолоджене повітря відразу по чотирьох напрямках, причому по кожному з них сила потоку регулюється окремо. Це дозволяє рівномірніше розподіляти охолоджене повітря приміщенням й уникати попадання прямого потоку на людей – потік повітря направляється горизонтально уздовж стелі. Щоб уникнути будь-яких неприємностей при монтажі й функціонуванні вентиляційної системи в офісі, при виборі кондиціонера найкраще звернутися за порадою до наших фахівців – вони допоможуть підібрати обладнання, що відповідає всім кліматичним вимогам і оптимально підходить саме для вашого офісу.