ACM

Наука як шлях у майбутнє

Асоціація обчислювальної техніки (ACM) – міжнародне наукове товариство обчислювальної техніки, що базується в США. Засноване в 1947 році і є найбільшим у світі науково-освітнім обчислювальним товариством. ACM є неприбутковою професійною групою, яка претендує майже на 100 000 студентів та фахівців. Штаб-квартира розташована в Нью-Йорку.

Комп'ютеризація вентиляційного обладнання й вентиляції
Комп'ютеризація вентиляційного обладнання й вентиляції

Підтримка нових ідей

Перший студентський філіал організації був створений 1961 року в Університеті Луїзіанни в Лафаеті. АCM і його партнери спонсорують численні конференції, 170 з яких були проведені по всьому світу в 2017 році. Більшість також проводять щорічні конференції. Конференції ACM часто є дуже популярними видавничими майданчиками і тому дуже конкурентоспроможні. Наприклад, конференція SIGGRAPH 2007 року залучила близько 30000 відвідувачів.

Об'єднуємо новаторів

Основним партнером ACM є Комп’ютерне товариство IEEE (IEEE-CS), яке є найбільшою підгрупою Інституту електротехніки та електроніки (IEEE). IEEE більше фокусується на питаннях апаратного забезпечення та стандартизації, ніж на комп’ютерних науках, але існує значний збіг з порядком денним ACM. У них багато спільних заходів, включаючи публікації та премії.

Комп'ютеризація вентиляційного обладнання й вентиляції