Про нас

Станемо на варті свіжого повітря у Вашому приміщенні!

0
Співробітників

Наша команда фахівців допомагає цілим компаніям дихати легше і почуватися краще

Зробіть ковток свіжого повітря разом з нами

0
Метрів систем
0
тон металу

ТОВ «Вентиляційні Кліматичні Системи» це компанія, яка професійно займається проектуванням, монтажем, сервісним обслуговуванням систем, вентиляції та кліматизації будівель (у т.ч. промислових, складських, торгівельно-розважальних, адміністративних, побутових).

“Воздухъ, вдыхаемый въ третій разъ, становиттся ръшительно  ядомъ”. (Севастиан Кнейпп )

Метою ТОВ «Вентиляційні Кліматичні Системи» є задоволення потреб своїх клієнтів, а також допомога у прийнятті правильного, зваженого рішення при підборі обладнання для систем вентиляції, кондиціювання, повітряного та центрального опалення, зволоження або осушення повітря.

Філософія нашої компанії – базується на прийнятті та активному розвитку поняття «абсолютної якості».

Всі наші спеціалісти є дипломованим інженерами та досвідченими працівниками у галузі розробки, монтажу, налагодження та обслуговування кліматичних систем. Вони постійно відслідковують інноваційні рішення та безпосередньо самі розробляють та втілюють новітні рішення на ринку кліматичного обладнання.

Рішення, які пропонує ТОВ «Вентиляційні Кліматичні Системи» ґрунтуються на економічній доцільності, високо технологічності обладнання, ефективності кліматичних систем, з урахуванням технічного завдання замовника та специфіки будівель і споруд.

Терміни, в які наші інженери готують пропозиції для замовників, завжди приємно дивують навіть найвимогливіших клієнтів.

Цінова політика нашої компанії ґрунтується на принципі ціна-якість. Заощаджувати на якості виконання монтажних робіт не доцільно і економічно не обґрунтовано. Фахівцями встановлено, що від якості монтажних робіт на 90% залежить строк служби та якість роботи вибраного обладнання.

Гарантія: ТОВ «Вентиляційні Кліматичні Системи» обов’язково надає гарантію на все встановлене нею обладнання, а також пропонує та виконує його подальше сервісне обслуговування.

Гарантія та якість

На ринку України ми стали надійним партнером для клієнтів з різних секторів: від приватних замовників, будівельних організацій, промислових підприємств, компаній-рітейлерів до закладів громадського харчування. Завдяки рокам нашої сумлінної роботи над проєктами ми розуміємо потреби наших клієнтів і враховуємо особливості проєктування та монтажу з кожним клієнтом індивідуально. Правильно організована автоматизація вентиляційних систем – це комплекс високого ступеня раціональності, що позбавляє користувачів від ручного контролювання індикаторів в середовищі та їх змінення. Основне завдання, що стоїть перед інженерами-проєктувальниками компанії VKS-CLIMA полягає у створенні збалансованої приточно-витяжної системи, яка демонструє стабільно високі результати при порівняно невеликих енерговитратах. Важливо знизити обсяги повітря, що витрачається, зберігаючи показники якості повітряного середовища на максимальному рівні. До монтажу варто готуватися ще до початку будівництва. Якщо ви робите це вже в процесі будівництва, то ці важливі системи можуть не погоджуватися з іншими інженерними комунікаціями.

Довіртеся справжнім фахівцям своєї справи

Наша робота полягає в тому, щоб кожен міг вдихнути свіже повітря на повні груди: на роботі, підприємстві, вдома, в кав’ярні або в ресторані за вечерею. Комфорт, якість і енергоефективність понад усе!

Вентиляція є конструктивно складною системою, яка створює і підтримує в постійному режимі заданий мікроклімат, тим самим позитивно впливає на продуктивність співробітників і обладнання. Сучасні системи легко керовані механічно або за допомогою електроніки, дозволяють швидко і точно відкоригувати мікроклімат в приміщенні.

Для кожного приміщення наші фахівці розробляють індивідуальне рішення, тим паче що, сучасні технології представлені на ринку в широкому асортименті в різному ціновому діапазоні і з різним функціональним набором. І це дозволяє задовольнити будь-які запити споживача. У результаті об’єкт обладнується оптимальною системою вентиляції, що повністю може впоратися з поставленими завданнями і відповідає запитам споживача за ціною, економічністю та ефективністю.

Ми робимо повсякденне життя комфортнішим

Будь-яке приміщення потребує якісної та збалансованої системи повітрообміну. Хочеться сказати, що кожен етап організації вентилювання жилих та промислових об’єктів, починаючи з проєктування і підбору обладнання і закінчуючи налагодженням, має виконуватися кваліфікованими фахівцями, які володіють потрібними знаннями, акредитацією і практичними навичками, що приходять з досвідом.

Ми дуже вдячні за Вашу увагу щодо наданої інформації про нашу компанію та сподіваємося на подальше взаємопорозуміння та співпрацю.

Ми відкриті світу і безперервно освоюємо нові ринки завдяки високим стандартам якості кліматичних систем, підтвердженим міжнародними сертифікатами.

Ми динамічні і постійно впроваджуємо ІННОВАЦІЇ в усі виробничі і монтажні процеси. VKS-CLIMA виробляє весь спектр енергоефективного обладнання для вентиляції та кондиціонування: повітрооброблюючі установки різної продуктивності (від 300 до 100 000 м3 / год), канальне вентиляційне обладнання; холодильне обладнання та обладнання для кондиціювання: VRF / VRV-системи, чиллери, фанкойли; промислові адсорбційні осушителі. Надаємо готові рішення для чистих приміщень і всіх типів басейнів.

Витяжна аерація передбачає обмін повітряних мас між приміщеннями з різним призначенням. Цей природний процес відбувається за рахунок теплового напору, тиску вітру, різниці щільності повітряних мас зовні і всередині приміщення. Установка повітроводів актуальна для локальних приміщень зі складною структурою, де виникають складнощі з утворенням інфільтраційних потоків.

Згідно БНіП ( «Вентилювання спеціальних і виробничих будівель») вентиляція є необхідністю на промоб’єктах. З іншого боку – це ще одна стаття витрат (адже техніка працює на тепловій або електричній енергії), що впливає на собівартість продукції, яка випускається. Уже на етапі проектування необхідно розглянути оптимальний варіант енергозбереження.

На ринку України ми стали надійним партнером для клієнтів різних секторів: від приватних замовників, будівельних організацій, промислових підприємств, компаній-рітейлерів до закладів громадського харчування. За роки нашої роботи ми розуміємо потреби наших клієнтів і враховуємо особливості роботи з кожним клієнтом індивідуально.