DAIKIN

Разом до досконалості

Компанія Daikin забезпечує більше, ніж просто нагрівання та охолодження; а дає змогу контролювати мікроклімат, використовуючи високоякісні та енергоефективні технології.

Daikin Industries — це японська компанія, один з лідерів виробництва побутових і промислових кондиціонерів повітря, систем опалення та вентиляції приміщень. Має осередки виробництва в Японії, Китаї, Австралії, Індії, Південно-Східної Азії, Європі та Північній Америці. Компанію по праву вважаємо новатором світового рівня в області розробки обладнання для кондиціонування повітря.

Кондиціонери й чилери Daikin
Кондиціонери й чилери Daikin

Прогресивний погляд на проектування

Сьогодні європейська компанія проектує і виробляє широкий вибір високотехнологічного обладнання для кондиціонування повітря і підтримки комфортних умов у житлових, торгових і промислових приміщеннях, а також для використання у промислових цілях.

Функціональність

Продукція Daikin включає чилери повітряного і водяного охолодження, блокові кондиціонери повітря, спліт-системи і багатоблочні спліт-системи, системи типу Sky Air, а також системи VRV з можливістю охолодження, обігріву та рекуперації тепла.

Кондиціонери й чилери Daikin