GREE

Кліматична техніка для кожного

Gree – один зі світових лідерів у виробництві сучасної, надійної та функціональної кліматичної техніки. Обладнання компанії широко представлено в більш ніж 100 країнах по всьому світу. Починаючи з 1995 року Gree входить в Топ-100 найбільших експортерів Азії, а з 1996 з року в рік утримує статус провідної компанії Китаю. Щорічно корпорація підтверджує свою активну присутність в галузі кондиціонування і з 2012 року становить серйозну конкуренцію виробникам в США. Зайняти 50% світового ринку – амбіційна мета, яку ставить перед собою керівництво GREE Electric Appliances Inc.

Кондиціонери Gree купити
Кондиціонери Gree купити

Визнана якість

За статистикою кожну секунду на заводах компанії збирається один кондиціонер, а кожен третій кондиціонер у світі – належить Gree.

Популярність кондиціонерів Gree обумовлена високою надійністю, широким розмаїттям модельного ряду і потужностей, набором корисних функцій та інноваційних технологій.

Універсальні рішення й широкий асортимент

Асортимент продукції – це більше ніж 7000 різних моделей кондиціонерів для побутового і напівпромислового застосування: компактні класичні побутові кондиціонери і дизайнерські спліт-системи, мультисистеми з інвертором і без, потужні напівпромислові кондиціонери для комерційних об’єктів і приміщень з особливими вимогами.

Кондиціонери Gree купити