MITSUBISHI

Довіра, перевірена часом

Mitsubishi Electric присутня в Європі з 1969 року. Це дуже значимий з точки зору реалізації продукції Mitsubishi Electric регіон. Європейський ринок дуже розвинений, конкурентний і вимогливий. Тут можна продавати продукцію тільки високої якості, адаптовану до вимог європейських споживачів. Це визначило один з ключових пріоритетів компанії – розвиток післяпродажного обслуговування та сервісу.

Mitsubishi вентиляция стоимость
Mitsubishi вентиляция стоимость

Міжнародний досвід

Сьогодні корпорація представлена ​​в Європі своєю дочірньою компанією Mitsubishi Electric Europe BV зі штаб-квартирою у Великобританії, що складається з 9 філій (Великобританія, Німеччина, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Португалія, Франція та Швеція) та представництва в Україні.

Реалізація ідей сучасності

Діяльність компанії вийшла долеко за рамки Японії. Mitsubishi зарекомендувала себе як піонер в галузі розробки комп’ютерів, систем кондиціонування, автомобільної електроніки, супутників, що живляться від сонячних батарей, а також атомних електростанцій. Mitsubishi виводить на світовий ринок свої передові технології і продукти, які вносять внесок у розвиток суспільства, промисловості і кінцевих споживачів. Це перший в світі широкоформатний LED-екран для спортивних арен, найбільший у світі телевізійний CRT-екран, перший у світі спіральний ескалатор, найшвидший у світі ліфт, антени, що дозволили створити першу в світі комерційну систему доступу в Інтернет з борту літака, що перебуває в повітрі, і багато іншого.

Mitsubishi вентиляция стоимость