Офісні приміщення

Організація кондиціонування та вентиляції офісних приміщень

Для вирішення проблеми кондиціонування офісу особливу увагу треба приділити тому, що в приміщенні зазвичай перебуває багато людей і багато офісної техніки, а тому будуть потрібні максимально безшумні кондиціонери, що відрізняються достатньою потужністю повітряного потоку.

Зазвичай в офісах встановлюють спліт-системи, особливо добре підійдуть для офісу спліт-системи касетного або канального типу . Ці системи не створюють мертвих зон і мають вентилятор більшої потужності; їх внутрішні блоки практично повністю розташовані за підвісною стелею, а тому не порушують сформованого інтер’єру.

Касетний кондиціонер направляє охолоджене повітря відразу по чотирьох напрямках, причому по кожному з них сила потоку регулюється окремо. Це дозволяє рівномірніше розподіляти охолоджене повітря приміщенням й уникати попадання прямого потоку на людей – потік повітря направляється горизонтально уздовж стелі. Щоб уникнути будь-яких неприємностей при монтажі й функціонуванні вентиляційної системи в офісі, при виборі кондиціонера найкраще звернутися за порадою до фахівців – вони допоможуть підібрати обладнання, що відповідає всім кліматичним вимогам і оптимально підходить саме для вашого офісу.