Школи

СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ДЛЯ ШКІЛ ТА СПОРТИВНИХ КОМПЛЕКСІВ

Погодьтеся, що отримувати задоволення в повній мірі від спортивних тренувань можна лише при комфортних умовах в спортзалі.

Так як більшість спортивних залів розташована в закритих приміщеннях, то утримувати температурні показники, а також показники вологості та частоти оновлення повітря в межах норми дозволить лише правильно спроектована система вентиляції спортзалу. Якщо ж система вентиляції в спортзалі відсутня, то в приміщенні буде жарко і задушливо, може бути присутнім неприємний запах.

Оптимальним мікрокліматом вважається вологість в діапазоні від 30% до 50% і температура не нижче 18 градусів (в зимовий період) і не вище 26 градусів (для літнього періоду). Кількість повітря повинно подаватися в спортзал з розрахунку не менше 80 м3 на годину на одного, хто займається, і не менше 20 м3 на одного глядача.

Тримайте душові, санвузли та роздягальні в чистоті. Обладнайте їх хорошою і потужною витяжною системою. Витяжку з санвузла можна об’єднати з витяжкою душової. Створіть в даних приміщеннях підбір повітря, так щоб ніякі запахи не потрапляли в тренувальний зал.

Всі кліматичні агрегати необхідно розміщувати в недоступному місці або закривати захисними сітками так, щоб їх не пошкодив ніякий спортивний інвентар. Управління обладнанням слід здійснювати дистанційними пристроями.

Головне пам’ятайте, приходячи в спортзал, людина шукає всі засоби та способи тримати своє тіло в тонусі, тим самим покращуючи своє здоров’я. Подаруйте школярам таку можливість! Створіть найкращі умови у Вашій школі.