Дахові переходи TR/TRM-TRM/FC

Дахові переходи TR / TRM-TRM / FC служать з’єднувальним елементом між даховими вентиляторами серії SRV і мережею повітропроводів. Забезпечують надійне з’єднання і захист від попадання води в приміщення і канал повітропровода.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Дахові переходи TR / TRM-TRM / FC служать з'єднувальним елементом між даховими вентиляторами серії SRV і мережею повітроводів. Забезпечують надійне з'єднання і захист від попадання води в приміщення і канал повітропровода. Встановлюються на дах будівлі згідно з отвором, після чого перехід жорстко кріпиться до дахової конструкції болтами і гідроізолюється. Дахові переходи TRM оснащені шумопоглинаючими касетами і застосовуються на об'єктах з особливими вимогами по шуму. Також можливе виконання зі зворотним клапаном, вбудованим в стакан.

СТАНДАРТНАЯ КОМПЛЕКТАЦИЯ 

Конструкція TR/TRM-TRM/FC

Корпус дахових переходів складається з оцинкованого сталевого листа. У верхній частині розміщені отвори для приєднання до вихідного отвору дахового вентилятора SRV. Нижня частина переходу закінчується кромкою 150 мм з отворами для закріплення на даху.
Шумопоглинаючі касети в дахових переходах TRM виготовлені з негорючої мінеральної вати товщиною 50 мм.

TRM - даховий перехід з шумоглиначем,
TRM FC - даховий перехід зі зворотним клапаном.