Карманні фільтри SCF

Фільтри призначені для відділення твердих і волокнистих часток, що містяться в оброблюваному повітрі, як зовнішньому, так і внутрішньому.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Конструкція SCF

У стандартному виконанні корпус фільтра SCF виготовлений з оцинкованого сталевого листа.
Змінні фільтруючі вставки до кишенькових фільтрів типу SCF виготовляються з фільтруючих матеріалів класів очищення G4 (EU3), а при спеціальному замовленні з матеріалу класу очищення F5 (EU5); F7; F9.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Cфера застосування

Фільтри використовуються для очищення повітря при безпосередній установці в прямокутний канал систем кондиціонування повітря і вентиляції промислових і громадських будівель при температурі навколишнього середовища від мінус 40 ° до + 70 ° С. Фільтри встановлюються в прямокутний канал воздуховода на притоці установки вентиляції та кондиціонування.

Робочі характеристики

Основними параметрами, які дозволяють оцінити працездатність фільтрів, є: клас очищення, ступінь очищення повітря (ефективність очищення), а так само аеродинамічні характеристики фільтрів. Клас очищення і ступінь очищення повітря (інакше ефективність очищення) залежать від характеристик застосовуваних фільтруючих матеріалів. Аеродинамічні характеристики кишенькових вставок фільтрів SCI, а саме залежності втрати тиску від швидкості потоку повітря для матеріалу очищення, наведені нижче.

ГАБАРИТНІ, ПРИЄДНУВАЛЬНІ РОЗМІРИ І ВАГА