Клапан FPD

Призначені для монтажу у вентиляційних повітроводах, для перешкоди поширення пожежі і продуктів горіння з одного приміщення в інше.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Доступні різні модифікації за призначенням:

  • нормально відкритий (вогнезатримуючий) клапан закривається під час пожежі, блокуючи розповсюдження вогню і продуктів горіння по вентиляційних каналах;
  • нормально закритий (димовий) клапан відкривається під час пожежі. Він використовується в системах припливної та витяжної протидимного вентиляції.

Загальні відомості

Випускається з межею вогнестійкості 120 хвилин. Межа вогнестійкості клапана FPD-120.

  • в режимі нормально відкритого (вогнезатримуючі) клапана - EI 120
  • в режимі нормально закритого (димового) клапана - EI 120, Е120

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Конструкція і матеріали

Корпус клапана виконано з оцинкованої сталі європейського виробника. У поворотній лопатці використовується вогнестійкий матеріал. По периметру поворотної лопатки розташований термоактивний ущільнювач, який розширюється під впливом високих температур і тим самим забезпечує високу герметичність закритого клапана. Приводи клапанів встановлюються зовні корпусу. Заслінка клапана автоматично перекриває потік повітря поворотною пружиною сервоприводу.

Застосування

Призначені для монтажу у вентиляційних повітроводах, для перешкоди поширення пожежі і продуктів горіння з одного приміщення в інше шляхом перекриття повітропроводів згідно відповідних норм і стандартів.
За функціональним призначенням використовуються згідно з вимогами СНиП 2.04.05, ДБН В.1.1-7 в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в приміщеннях цивільних і промислових споруд і будівель, в системах аварійної протидимного вентиляції, для видалення диму при пожежі з метою забезпечення евакуації людей з приміщень або споруд на початковій стадії пожежі, яка виникла в одному з приміщень.

СХЕМА КОНСТРУКЦІЇ FPD ПРЯМОКУТНОГО ПЕРЕРІЗУ

Клапани допускаються до експлуатації неагресивним середовищем, коли температура перевищує + 35 ° С і відносною вологістю до 80% в приміщеннях з вибухобезпечної середовищем.

ЗНАЧЕННЯ ВИЛЕТІВ ЗАСЛІНКИ ЗА КОРПУС ПРОТИПОЖЕЖНОГО КЛАПАНУ

Х1 - виліт заслінки на вході в клапан, мм;
Х2 - виліт заслінки на виході з клапана, мм.

При конструюванні систем вентиляції необхідно враховувати виліт заслінки.
До і після клапана необхідно проектувати пряму ділянку повітроводу з перетином, рівним перетином клапана, і довжиною рівною вильоту заслінки.
Клапани FPD, у яких значення вильоту лопатки X2 відсутня (до B <500 p="">

Монтаж

Клапани можна встановлювати в будь-якому положенні в вертикальних і горизонтальних проходах протипожежних ділильних конструкцій. Клапан повинен буть встановлений таким чином, щоб заслінка клапана (в закритому положенні) була розташована в площині протипожежної розділяє конструкції. Якщо такий монтаж неможливий, то корпус клапана між протипожежною роздільною конструкцією і заслінкою клапана повинен бути заізольований протипожежним матеріалом згідно діючих стандартів.

МОНТАЖ В ВЕРТИКАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЯХ

МОНТАЖ В ПЕРЕКРИТТЯХ