Клапан SED

Клапани по функціональному призначенню можуть використовуватися згідно вимог СНиП 2.04.05, СНиП 2.01.02 в системах аварійної протидимного вентиляції для видалення диму при пожежі з метою забезпечення евакуації людей з будівлі на початковій стадії пожежі, яка виникла в одному з його приміщень.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Повітряні клапани димовидалення SED випускаються згідно ТУ У 26.35851853-003: 2013 і мають сертифікат відповідності, який зареєстрований в реєстрі системи сертифікації Укр СЕПРО №UA1.166.0009381-14.

Застосування

Клапани по функціональному призначенню можуть використовуватися згідно вимог СНиП 2.04.05, СНиП 2.01.02 в системах аварійної протидимної вентиляції для видалення диму при пожежі з метою забезпечення евакуації людей з будівлі на початковій стадії пожежі, яка виникла в одному з його приміщень.
Клапани призначені для установки в отворах огороджувальних конструкцій димових каналів, в системах димовидалення з поверхових коридорів, холів на шляху евакуації в житлових, громадських, адміністративно-побутових і промислових багатоповерхових будівель згідно СНиП 2.08.01, СНиП 2.08.02 і СНиП 2.09.04, а також на відгалуженнях повітроводів.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ 

Конструкція и матеріали

Корпус і лопатка клапана виконані з оцинкованого сталевого листа. У клапанів стінового виконання приводи встановлюються всередині корпусу. У клапанів канального виконання приводи можуть встановлюватися як зовні, так і всередині корпусу.

Монтаж

Монтаж клапанів можливий в будь-якому положенні. При горизонтальному розташуванні осі обертання клапана сервопривід повинен розташовуватися зліва. У клапанів відсутній люк обслуговування на корпусі, тому клапани з внутрішнім розположенням приводу необхідно встановлювати на торці повітропроводів. Закладення зазорів між корпусом клапана і будівельною конструкцією здійснюється цементно-піщаним розчином.

Доступні різні модифікації

  • за конструктивним виконанням:
    стінові (з одним приєднувальних фланцем);
    канальні (з двома приєднувальними фланцями).
  • за конструктивним виконанням: електромеханічний привід.

ЗНАЧЕННЯ ВИЛЬОТІВ ЗАСЛОНКИ ЗА КОРПУС КЛАПАНУ ДИМОВИДАЛЕННЯ