Пластинчаті рекуператори SR

Пластинчасті рекуператори призначені для утилізації тепла (холоду) в системах вентиляції і кондиціонування повітря. Застосовуються в разі, коли потоки повітря повинні бути розділені, наприклад, якщо видаляється повітря містить шкідливі домішки або запахи.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Конструкція SR

Поверхня теплообміну пластинчастих рекуператорів є набіркою спеціально спрофільованих алюмінієвих пластин товщиною 0,2 мм.

Корпус пластинчастих рекуператорів виготовляється з оцинкованого сталевого листа і оснащується спеціальними фланцями для установки їх в системах вентиляції і кондиціонування повітря.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ 

Основними характеристиками пластинчастих рекуператорів є їхня ефективність, тобто ККД, а також опір в системі повітроводів.

Тепловий ККД визначається за наведеною формулою:

ГАБАРИТНІ, ПРИЄДНУВАЛЬНІ РОЗМІРИ І ВАГА

Умови експлуатації:

У пластинчастих рекуператорах на пластинах може утворюватися трохи конденсату, а тому вони повинні бути обладнані відводами для його зливу.
У комплект пластинчастих рекуператорів SR стандартно входить штуцер, який встановлюється на знімну панель. Конструкція знімної панелі являє собою своєрідний піддон, в якому накопичується конденсат.