Головна Сторінка » Повітрооброблююче обладнання » Канальне вентиляційне обладнання » Водяні нагрівачі SWH

Водяні нагрівачі SWH
Водяні нагрівачі SWH призначені для обігріву повітря в системах кондиціонування і вентиляції прямокутного перетину.
- Опис товару
- Характеристики
- Файли для завантаження
- Приклад реалізації
ОСОБЛИВОСТІ
Умови експлуатації:
- Макс. доп. температура води 100 ° С.
- Макс. допустимий тиск 1,6 МПа.
- У номограмах наведені експлуатаційні параметри нагрівачів для звичайного температурного перепаду води, різних витрат і температури повітря на вході.
Місце установки:
Правила при виборі місця установки нагрівача у вентиляційному обладнанні наступні:
- Якщо теплоносієм є вода, нагрівачі призначені тільки для внутрішнього застосування в приміщеннях, де температура не повинна бути нижче точки замерзання води.
- Зовнішнє застосування можливо тільки в разі, якщо теплоносієм є незамерзаюча суміш (наприклад, розчин етиленгліколю). Водяні нагрівачі можуть працювати в будь-якому положенні, що дозволяє їх обезвоздушіванія.
- До нагрівача необхідно забезпечити контрольний і сервісний доступ. Перед нагрівачем необхідно встановити повітряний фільтр, що захищає його від забруднення.
- Для досягнення максимальної потужності необхідно нагрівач підключити як протиточний.
- Якщо нагрівач знаходиться перед вентилятором, необхідно регулювати його потужність так, щоб не перевищити максимально допустиму температуру повітря, що переміщується вентилятором.
- Якщо нагрівач розміщений за вентилятором, рекомендуємо між вентилятором і нагрівачем запроектувати елемент, стабілізуючий потік повітря (наприклад, повітропровід довжиною 1 - 1,5 м).
СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Конструкція SWH
Корпус нагрівача виготовлений з оцинкованого листа. Трубні колектори зварені зі сталевих трубок з поверхневою обробкою синтетичної фарбою. Поверхня теплообміну виготовлена з алюмінієвих пластин товщиною 0,1 мм, натягнутих на мідні трубки. Стандартне виконання дворядне з чергується геометрією. Всі нагрівачі випробувані на герметичність повітрям при тиску 2 МПа протягом 5 хвилин під водою.
ПРИКЛАД ПРОТИТОЧНОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕПЛООБМІННИКА
- Повітряний потік повинен рухатися в протилежному напрямку по відношенню до напрямку руху теплоносія.