Водяні охолоджувачі SWС

Водяні охолоджувачі SWC призначені для охолодження повітря в системах кондиціонування і вентиляції.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Конструкція SWH

Корпус охолоджувача виготовляється з оцинкованого листа. Колектори зварюються зі сталевих трубок з поверхневою обробкою синтетичною фарбою. Поверхню теплообміну створюють алюмінієві пластини товщиною 0,1 мм, натягнуті на мідні трубки.

Піддон для збору конденсату виготовлений з нержавіючої сталі. Охолоджувачі випробовуються на герметичність повітрям під тиском 2 МПа протягом 5 хвилин під водою.

Охолоджувачі стандартно поставляються в лівому виконанні при вигляді в напрямку потоку повітря, а також обладнуються каплеуловителем і ізольованою ванною для відведення конденсату.

При двоступеневому охолодженні у першого охолоджувача доцільно краплеуловлювач виключити (замовити охолоджувач без краплевловлювача).

Умови експлуатації:

Макс. допустимий тиск 1,5 МПа
У номограмах вказані параметри охолоджувачів для стандартних значень температурного перепаду води, різних витрат повітря і різних температур повітря для води, використовуваної в якості холодоагенту.

Місце установки:

При виборі розташування в вентиляційному обладнанні рекомендується дотримуватися наступних правил: якщо холодоагентом є вода, охолоджувачі можуть встановлюватися всередині опалювальних приміщень, в яких температура не опускається нижче нуля (основною умовою є дотримання температури переміщуваного повітря).

Зовнішня установка допускається, якщо холодоагентом є незамерзаюча суміш (розчин етиленгліколю). При цьому треба враховувати температурне обмеження для сервоприводу змішувального вузла, а для визначення параметрів охолоджувача можна використовувати зазначені діаграми.

Охолоджувачі можуть експлуатуватися тільки у вертикальному положенні, яке дозволяє відводити конденсат і обезповітрювати охолоджувач. Необхідно забезпечити контрольний і сервісний доступ до охолоджувача. Перед охолоджувачем повинен встановлюватися повітряний фільтр, що захищає його від забруднення (якщо він відсутній перед нагрівачем). Для досягнення максимальної холодопродуктивності необхідно підключити охолоджувач противоточно.

Охолоджувач можна встановлювати перед і за вентилятором. Якщо охолоджувач встановлюється за вентилятором, рекомендується передбачити між ними ділянку для стабілізації потоку повітря.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ 

ГАБАРИТНІ, ПРИЄДНУВАЛЬНІ РОЗМІРИ І ВАГА

Зовнішнє застосування можливо тільки в разі, якщо теплоносієм є рідина (наприклад, розчин етиленгліколю).

Порядок підбору охолоджувачів:

Для вихідних величин 1, 2, 3 по номограмі встановлюється температура повітря за охолоджувачем. Якщо температура на виході 4 дорівнює або вище необхідної, охолоджувач відповідає умовам. Для вихідних параметрів 1, 5, 6 по номограмі вибираються макс. холодопроизводительность 7, витрата 9 і втрата тиску води 10 при Макс.витрата.

Для витрати води 9 і втрати тиску 10 при даному витраті підбирається відповідний змішувальний вузол. На номограмах охолоджувачів вказані номінальні умови, тощо. Витрата повітря, що відповідає швидкості потоку 2,7 м / с, вихідна температура повітря + 30 ° С, відносна вологість припливного повітря 40%, температурний перепад води + 60 ° С / + 120 ° С (тобто охолодження води на 60 ° С) і максимальна потужність при даних умовах з відповідною витратою і втратою тиску по воді. При таких умовах можна вибрати для охолоджувача змішувальний вузол. Втрата тиску по повітрю встановлюється для всіх охолоджувачів по номограмі.

Приналежності охолоджувача:

Як складова частина охолоджувача поставляються автоматичний продувочний вентиль і змішувальний вузол. Власності не входять в охолоджувач, вони повинні замовлятися самостійно. Охолоджувачі можуть обладнуватися приладдям, що забезпечують наступні функції:
- регулювання холодопродуктивності.
- охолоджувачі регулюються за допомогою змішувальних вузлів.
- відведення конденсату (сифон).
Охолоджувач завжди обладнується сифоном для відведення конденсату. Без сифона неможливо забезпечити відведення сконденсованої води зі збірної ванни. Сифон можна замінити дренажним насосом.