Заслонки RDE

Повітряні заслонки призначені для регулювання потоку повітря і невибухонебезпечних газових сумішей, що проходять через канал воздуховода або для перекриття вентиляційного каналу.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

Конструкція

Повітряні заслонки призначені для регулювання потоку повітря і невибухонебезпечних газових сумішей, що проходять через канал воздуховода або для перекриття вентиляційного каналу. Заслонки використовуються в середовищі, агресивність якої щодо вуглецевих сталей звичайної якості не вище агресивності повітря, що мають температуру від мінус 30 ° С до плюс 60 ° С, не містять липких, волокнистих і абразивних матеріалів, з вмістом пилу та інших твердих домішок не більше 100 мг / куб.м. Заслонка може виконувати регулюючу функцію.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Конструкція повітряних заслонок

Заслонки RDE для закриття і регулювання повітряного потоку, легко встановлюються в систему круглих повітропроводів. Можуть встановлюватись в будь-якому положенні. Корпус виготовлений з оцинкованої сталі. Закривають лопатки можуть повертатися під кутом 0-90 ° С за допомогою двигунів. Вони оснащені гумовою прокладкою, що підвищує щільність заслінки в закритому положенні.

Примітка: У конструкцію заслонок можуть бути внесені зміни, не погіршуючи його споживчих властивостей.

РОЗМІРИ