Змішувальний вузол SUMX-BA

Змішувальний вузол SUMX-BA призначений для плавного регулювання температури теплоносія водяного повітронагрівача припливних вентиляційних установок та захисту водяного нагрівача (при роботі разом з комплектом автоматики).

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

ОСОБЛИВОСТІ

У вузлах SUMXk-BA здійснюється якісне регулювання процесу нагріву. Управління нагрівом в калорифері відбувається шляхом зміни температури теплоносія при незмінній його витраті через калорифер.

Якісне регулювання дозволяє, за умови правильно виповненого підбору, отримати максимально близьку до лінійної характеристику управління і гарантувати стійкість процесу регулювання на всьому діапазоні положень регулюючого клапана. Дане регулювання має підвищену стійкість до заморожування калорифера, тому що через калорифер проходить постійний проток води.

Регулюючий клапан розташований на вході теплоносія в калорифер. Клапан здійснює змішування остиглого зворотного теплоносія з прямим теплоносієм, мають більш високу температуру. Ступінь відкриття регулюючого клапана визначає процентне співвідношення прямого і зворотного теплоносіїв, відповідно до цього, змінюється температура надходить в калорифер теплоносія. Залежно від температури теплоносія змінюється і потужність калорифера.

У повністю відкритому стані клапан забезпечує циркуляцію теплоносія по «великому» контуру (направлення потоку А-АВ), чим досягається максимальна теплова потужність вузла. У повністю закритому стані клапан забезпечує циркуляцію по «малому» контуру (напрямок потоку В-АВ), чим досягається мінімальна теплова потужність вузла. У проміжних положеннях клапан забезпечує циркуляцію по «малому» контуру з підмішуванням теплоносія з мережі.

При необхідності не переохолоджувати теплоносій в первинному контурі рекомендується на первинному контурі встановити лінію байпаса.
У разі, коли "теплові мережі" забороняють скидати в систему недостатньо охолоджену воду застосовується змішувальний вузол типу SU1.

У змішувальних вузлах SUMXk-L застосовуються відцентрові циркуляційні насоси "з мокрим ротором".

Напруга живлення приводу - 24В постійного або змінного струму, керуючий сигнал 0-10.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Вузол плавно регулює витрата теплоносія, що надходить в теплообмінник, і таким чином підтримує задану температуру припливного повітря.

Параметри теплоносія на змішувальних вузлів:

 

Умовні позначення:

1 - запірний вентиль;
2 - фільтр грубого очищення;
3 - трійник;
4 - триходовий клапан;
5 - привід клапана (0-10);
6 - циркуляційний насос;
7 - гнучкі шланги з нержавіючої сталі;
8 - балансувальний вентиль;
9 - зворотний клапан

SU1 - тип змішувача вузла - одноконтурний (контур теплообмінника призначений для системи теплопостачання)

SU2 - тип змішувача вузла -двоконтурний (1-й контур теплообмінника, 2-й контур котла)

Змішувальний вузол для водяного калорифера підбирається по kVs:

Формула для розрахунку: kVs=V/√(0.01*∆p)

V - витрата теплоносія через теплообмінник м / ч
Δp - втрата тиску теплоносія, кПа
Кран або змішувальний вузол при цьому повинен мати найближчий менший kVs по відношенню до розрахункового.

Після вибору kVs дивіться характеристики насоса: