Надання техніко-економічних обгрунтувань

Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) є обґрунтуванням доцільності та технічної спроможності проектування, будівництва або реконструкції промислового та/або виробничого об'єкта. Цей вид робіт відноситься до передпроектної стадії розробки проекту будівництва і продовжує, доповнює і розвиває такий етап робіт, як розробка технічних рішень. Проект ТЕО, в основному, надається замовнику спільно з проектом.
Перш, ніж почати розробку проекту будівництва нового об'єкта або розширення/модернізації вже діючого, власникам бізнесу необхідно визначити інвестиційну ефективність майбутнього підприємства, виробничої лінії або промислового об'єкта. Основною метою техніко-економічного обґрунтування є оцінка потенційної технічної ефективності та економічної вигоди.

Підготовка техніко-економічного обґрунтування

У процесі створення техніко-економічного обґрунтування співробітники відділу інжинірингу зміст робіт визначається організацією, що здійснює розробку ТЕО. Підсумком обґрунтувань інвестиційного проекту є прогноз його ефективності з точністю до 10-20% залежно від складності об’єкта.

При розробці ТЕО нами виконуються наступні етапи робіт:

  • збір інформації про об’єкт або планованої виробничої лінії підприємства;
  • розрахунок технічних параметрів об’єкта проектування/будівництва, обґрунтування прийнятих технічних рішень;
  • аналіз економічних показників і необхідних фінансових, енергетичних, сировинних та інших витрат з урахуванням можливих ризиків;
  • комплексну оцінку і власне обґрунтування проектування / будівництва об’єкта, в тому числі терміну окупності і прогнозована рентабельність інвестицій після впровадження нововведень.

Our Latest Adventures

01

Привіт, світ!

Ласкаво просимо до WordPress. Це ваш перший запис. Редагуйте або видаліть, а потім починайте писати!

02

03

04

Latest Travel Tips