ТЦ та магазини

Проектування вентиляції – це першокласний етап торгового центру, який повинен бути готовим ще до початку будівництва. Якщо ви робите це вже в процесі будівництва, то ці важливі системи можуть не погоджуватися з іншими інженерними комунікаціями. У всіх без виключення вентиляційних систем у торгових центрах діють правило: повітрообмін на кожного покупця повинен бути не менше 20 м.куб, а на працівника – не менше 60 м.куб. Якщо на торговій площі існують продовольчі та непродовольчі відділи, вони повинні розташовуватися у різних приміщеннях і забезпечувати відокремлені вентиляційні системи. Спеціальні вимоги до вентиляційних систем таких центрів обумовленні наявністю холодильного обладнання, що є джерелом виділення тепла.

Ще треба звернути особливу увагу при проектуванні вентиляційної системи та кондиціонування працюючих цього підприємства. Так як їм доводиться тривалий час знаходиться в умовах, в яких штучно створений мікроклімат, то недотримання температурних вимог, а також вимог до циркуляції повітря, що знаходиться в приміщенні центру, може привести до масового захворювання персоналу.

Для того, щоб організувати систему вентиляції, яка відповідає всім заявленим вимогам, потрібно провести щільні розрахунки, дослідити аналіз будівництва, вивчити свою архітектурну, конструктивні та функціональні особливості. Саме тому ми працюємо задля того, щоб ви дихали свіжим повітрям!