Щілинний дифузор прихований (кут) SDHA

Дані кутові елементи щілинних дифузорів прихованого монтажу SDHA використовуються в припливно-витяжній вентиляції і в будь-яких системах кондиціонування повітря на об’єктах з підвищеними естетичними вимогами, але зі збереженням технічних параметрів.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

Назначение

Дані кутові елементи щілинних дифузорів прихованого монтажу SDHA використовуються в припливно-витяжній вентиляції і в будь-яких системах кондиціонування повітря на об'єктах з підвищеними естетичними вимогами, але зі збереженням технічних параметрів. Призначені для установки в гіпсокартонну стелю, забезпечуючи відмінний естетичний вигляд. Можуть бути використані для подачі та відведення повітря.

 

Конструкція і матеріали

Конструкція даної продукції складається з високоякісного алюмінієвого корпусу з горизонтальними щілинними отворами, кількість яких, в залежності від моделі, може варіюватися від 1 до 6.

Жалюзі на рамці рухливі, поворотні, забезпечують регулювання напряму повітря в приміщенні. Рамка такого дифузора має ребра і отвори для кращої стикування шпаклювального матеріалу з гіпсокартоном. Внутрішня планка, яка використовується для поділу щілин (2-х щілинні і більше) НЕ шпаклюється, тому, колір дифузора потрібно підбирати під колір стелі або стіни, в залежності від місця його установки.

При виготовленні дифузорів використовується захисне декоративне покриття - порошкове фарбування. Стандартний колір забарвлення - білий (RAL-9016), але за бажанням Клієнта можливе фарбування корпусу і ламелей в різні кольори згідно палітри RAL.

Виготовлення

Дифузори даної серії включають в себе вироби як стандартних розмірів, так і можливість виготовлення будь-якої довжини L з кроком 5мм в діапазоні від 300 до 1000 мм.

Стандартна довжина кутового елемента 500мм вимірюється по довжиною стороні (зовнішньої).

Стандартний кут 90 ° (не вказується), якщо інший, то пишеться в найменуванні.

Розмір H фіксований.

SDHA-1 - h = 50 мм - дифузор з 1 щілиною має висоту підключення 50мм, кожна наступна щілина плюс 40мм.

Приклад замовлення і монтаж

SDHA-1-0 (RAL-9016/9005) L = 500 - з 1-й щілиною, 0 - без бічних фланців (використовується, як середній елемент при монтажі декількох щілинних дифузорів в одну лінію по периметру). Колір рамки - білий, ламелі - чорний.

SDHA + P-2-1 (RAL-9016/9016 / perf 9005) L = 300 - з 2-ма щілинами, 1 - одна сторона заглушена, друга відкрита (в комплекті є стикувальні пластини, для з'єднання щілинних дифузорів між собою). Колір рамки - білий, ламелі - білі, перфорація - чорна.

SDHA + D-110-3-2 (RAL-9016/9005 / demp 9005) L = 500 - 110 - градус кутового елемента, з 3-ма щілинами, 2 - з 2-ма боковими фланцями (закриті краю). Колір рамки - білий, ламелі - чорні, демпфер - чорний.

Комплектація

- можлива поставка з Пленум-слотом, виготовленого з оцинкованої сталі

- можлива поставка з перфорацією (+ P)

- можлива поставка з демпфером (+ D)

Схема для заказа щелевых диффузоров