Щілинний дифузор SDH+P-3-1

Щілинні дифузори прихованого монтажу застосовуються на об’єктах з підвищеними естетичними вимогами, але зі збереженням технічних параметрів. Використовуються в припливно-витяжній вентиляції і в будь-яких системах кондиціонування повітря.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

Призначення

Щілинні дифузори прихованого монтажу застосовуються на об'єктах з підвищеними естетичними вимогами, але зі збереженням технічних параметрів. Використовуються в припливно-витяжній вентиляції і в будь-яких системах кондиціонування повітря. Призначені для установки в стінах або гіпсокартонних стелях забезпечуючи відмінний естетичний вигляд. Можуть бути використані для подачі та відведення повітря.

Конструкція і матеріали

Конструкція даної продукції складається з високоякісного алюмінієвого корпусу з горизонтальними щілинними отворами, кількість яких, в залежності від моделі може варіюватися від 1 до 6. Жалюзі на рамці рухливі, поворотні, забезпечують регулювання напряму повітря в приміщенні.

SDH + Р - Щілинний дифузор з перфорацією всередині кожної щілини. Виконує як технічну функцію - рівномірний розподіл повітря по всій довжині щілини, так і декоративну - приховує від повного перегляду за щілинний простір.

Можливе об'єднання декількох елементів, завдяки чому їх можна монтувати в безперервні лінії практично будь-якої довжини і форми (стикувальні пластини поставляються в комплекті).

При виготовленні дифузорів використовується захисне декоративне покриття - порошкове фарбування. Стандартний колір забарвлення - білий (RAL-9016), але за бажанням Клієнта можливе фарбування корпусу і ламелей в різні кольори згідно палітри RAL.

Виготовлення

Дифузори даної серії включають в себе вироби як стандартних розмірів, так і можливість виготовлення будь-якої довжини L з кроком 5мм в діапазоні від 300 до 2000 мм.

Розмір H фіксований.

SDH + P-1 - h = 50 мм - дифузор з 1 щілиною має висоту підключення 50мм, кожна наступна щілину плюс 40мм.

SDH + P-1-2 (RAL-9016/9005 / perf 9005) L = 500 - з 1-й щілиною, 2 - з 2-ма боковими фланцями (закриті краю). Застосовуються для елементів до 2-х метрів. Колір рамки - білий, ламелі - чорний, перфорація - чорна.

SDH + P -2-1 (RAL-9016/9016 / perf 9005) L = 1000 - з 2-ма щілинами, 1 - одна сторона заглушена, друга відкрита (в комплекті є стикувальні пластини, для з'єднання щілинних дифузорів між собою). Застосовуються для елементів більш 2-х метрів. Колір рамки - білий, ламелі - білий, перфорація - чорна.

SDH + P -3-0 (RAL-9016/9005 / perf 9005) L = 1500 - з 3-ма щілинами, 0 - без бічних фланців (використовується, як середній елемент при монтажі декількох щілинних дифузорів в одну лінію). Застосовуються для елементів більш 4-х метрів. Колір рамки - білий, ламелі - чорний, перфорація - чорна.

Комплектація

- можлива поставка з Пленум-слотом, виготовленого з оцинкованої сталі.

Схема для замовлення щілинних дифузорів