Решітка лінійна Л-30-30

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень.

  • Опис товару
  • Характеристики
  • Файли для завантаження
  • Приклад реалізації

Призначення

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Жорстко закріплені жалюзі надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд, тому добре підходять для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну.

Конструкція і матеріали

Л-30-30 - решітки лінійні, однорядні, нерегульовані з кутом відхилення пластин 0 °.
Установка решітки передбачає як стандартне кріплення з допомогою гвинтів в торець будівельного отвору (плюсом є скритність саморізів), так і за допомогою гвинтового з'єднання через монтажні отвори потай на особовому фланці.
Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити стійкість до несприятливих атмосферних впливів і запобігає передчасному зносу продукту. Грати легко миються і мають приємну глянсову фактуру, завдяки чому виконують не тільки функціональну, але і декоративну функцію. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковими розмірами LxH з кроком 5мм.

Приклад замовлення і монтаж

Л-30-30 (RAL-9016) 400х300h - без кріплення, кріпляться за допомогою гвинтів в торець будівельного отвору, колір білий.
Л-30-30 * (RAL-9016) 400х300h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Комплектація

- можлива поставка з адаптером для приєднання до повітропроводу
- можлива поставка із захисною сіткою від птахів і гризунів (+ С)
- можлива поставка з демпфером ручного або механічного регулювання (+ DR або + DM)