Вентиляція

Коректне проектування вентиляції – запорука її функціональності в будь-яких експлуатаційних умовах. Під час проектування враховується безліч вихідних даних: площа об’єкта і висота стель, вид огороджувальних конструкцій, специфіка підприємства. Враховується характерний для об’єкта температурний режим, загазованість, присутність шкідливих випаровувань. Не останнє місце в розрахунках займають дані по обладнанню: його тип і теплові викиди. Для обслуговування великих приміщень оптимальним варіантом визнані приточно-витяжні вентиляційні системи з додатковою функцією підігріву та охолодження повітряних мас.

Основна мета установки вентиляції на промислових об’єктах – забезпечення оптимальних умов праці або збереження продукції, а саме – видалення відпрацьованого повітря і подача свіжого в приміщення. Організація повітрообміну – складний процес, що складається з ряду взаємопов’язаних рішень.

Для кожного приміщення фахівці розробляють індивідуальне рішення, тим паче що, сучасні технології представлені на ринку в широкому асортименті в різному ціновому діапазоні і з різним функціональним набором. І це дозволяє задовольнити запити споживача. В результаті об’єкт обладнується оптимальною системою вентиляції, що повністю справляється з поставленими завданнями і відповідає запитам споживача за ціною, економічністю та ефективністю.